Sağlıklı Yaşam Danışmanlığı Nedir?

Sağlıklı Yaşam Danışmanlığı, hepimizin sahip olduğu bilgileri hayata geçirebilmek, yeni bilgiler ve bakış açılarını öğrenerek uygulama fırsatı veren bir entegrasyon sürecidir. Danışmanlık süreci ile kişinin kendine özgü sağlıklı yaşam tarzını oluşturması hedeflenir. Herkesin yaşam şekli ve metabolizması, parmak izi gibi kişiye özeldir. Bu sebeple standart listelerle sağlıklı yaşam tarzını oluşturabilmek ve ömür boyu sürdürebilmek oldukça zordur.

Enya tarafından hazırlanan eğitimler ve çalışmalar, sağlıklı yaşama holistik bakış açısıyla yaklaşmaktadır. Bizi besleyen nelerdir diye baktığımızda, sağlıklı beslenmenin ve gıdaların olmazsa olmaz olduğu bilinciyle beraber kariyerimizin, ilişkilerimizin, fiziksel aktivitelerimizin ve maneviyatımızın da bizi beslediğini fark etmeliyiz. Zaten herşey bu farkındalığın üstüne yaşam şeklinde yapılan olumlu değişiklikler ile gerçekleşmektedir. Bu değişikliklerin neler olacağına dair son karar sizin. Bizimkisi bir yol arkadaşlığı, öneriler ve bilgiler bizden, uygulamalar ve yaşamınızı değişitirmek sizden...

 Kendi bedeninizi ve ruhunuzu tanıyacak, kendinize en iyi gelenin ne olduğunu uygulama denemeleri ile öğrenerek içselleştireceksiniz.

Sağlıklı Yaşam Danışmanı, 6 ay süresince sizinle hayatı paylaşıp, yaşamın her boyutunda değiştirmeyi, iyileştirmeyi arzu ettiğiniz konularda birebir çalışma imkanı sunmaktadır. Farklı öğretiler ile harmanlanan programda; makro ve mikro besinler, farklı beslenme teorileri( kan grubu, ayurveda v.b.) , bilinçli yemek ve alışveriş, suyun etkileri, fiziksel aktiviteler, nefes, idealler, istekler, ilişki yönetimi , ruhun gıdaları gibi birçok konu ile ilgili kişiye özel paylaşımlar sağlanmaktadır. Değişimi gerçekleştirmek ve kalıcı olmasını sağlamak son derece önemlidir.

Bu süreç kişinin aklen, ruhen ve bedenen farkındalığını arttırarak, kendini gerçekleştirme yolculuğudur. Farklı bir öğrenme sizi bekliyor.

Ücretsiz ilk görüşme için formu doldurarak bize ulaşın.

Paylaş