Entegre Yaşam Programı

Entegre Yaşam Programı, 6 ay boyunca birebir ve 12 çalışma olarak gerçekleştirilir. En önemli ön koşul, kişinin kendi iradesi ile bu programa katılmayı ve değişimi istemesidir. Her çalışma birebir koçluk şeklindedir. Kişiye özgü analiz çalışması ile başlar, her iki haftada bir yapılan görüşmelerde farklı yaklaşımlar ve öğretiler paylaşılır. İlgili konu çerçevesinde, kişi kendi cevaplarını arar ve kendine  koyduğu hedefleri gerçekleştirmeye çalışır. Yeni bilgiler ve yeni farkındalıklar kazanır. Arzu ettiği yaşam şeklini, bir süre sonra yaşam tarzı haline getirmesi hedeflenir.
12 çalışmanın başlıklarından bazıları,  farkındalıklı yeme, gıdalar ve ruh halleri, ayurveda, sezgiler ve sindirim, makrobiotik  v.b.

Programı tamamlayanlar neler dedi:

" Bedenim hafifledi. Kendimi daha enerjik ve rahat hissediyorum. Yaptığım seçimler daha bilinçli. Eskiden sıkıntı yarattığım ve kendimi üzdüğüm durumlara daha olmulu ve rahat bakıyorum."

"Kendimi çok iyi ve sağlıklı hissediyorum.Tüm hayatım boyunca bu program devam etsin istiyorum."

"Yaşamımı daha fazla sevmeye ve mutlu hissetmeye başladım."

"Daha sağlıklı seçimler yaparak, daha fazla ve düzenli yemek yiyerek 5 kilo verdim. Artık dışarda daha az yemek yiyorum ve dolabımda her zaman pişirdiğim sağlıklı yiyecekler var."

Program ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve tanışmak için, formu doldurmanız veya iletişim bilgilerinden bize ulaşmanız yeterli.

Paylaş